Ještě děláš terapie?

Jarko, ty už asi terapie neděláš, viď?

Taková záludná otázka se najednou vyjevila v rozhovoru s ženou, se kterou jsem během jedné jediné hodiny vyladila její pracovní a osobní život. Ani se moc nedivím, protože se lidem, co mne znají, asi zdám divná.

Nedávno mi došlo, že izolace osobního rozvoje od pracovního „zápřahu“ normálních dní už není v mé pomoci ostatním to, co bych chtěla a mohla akceptovat. Ani u nich, ani u mne. Je neuvěřitelné, jak se v očích druhých neslučuje cesta k pochopení své duše a pracovního úsilí. Při tom není možné selektovat jedno od druhého. Mnoho let jsem objevovala sebe a to, jak vlastně můj život funguje a jak chci, aby fungoval. Během několika měsíců jsem vytvořila dohromady osm projektů a nakonec jsem se rozhodla sama pro sebe použít metodu J.I.H® které jsem spoluatorkou v běžném, pracovním životě.

Miluji svou svobodu a miluji režim svého tvoření

Proto jsem hledala svobodné možnosti pro využití JIHu a rozhodla jsem se pro MLM a kosmetiku TianDe. Hraji si, používám kosmetiku a používám metodu JIH® ke své práci. Kosmetiku zase využívám k podpoře metody JIH®. Propojení je stejné, jako když propojuje páteř svou aktivitu s aktivitou svalů. Jde vše dohromady a krásně spolu komunikuje, stejně jako moje práce v MLM a práce pro lidi, kteří chtějí žít lepší život.

Proč propojuji svůj pracovní život s metodou JIH®?

Jak bych to nemohla propojit, vždyť to všechno jsem já. Každá aktivita, každá myšlenka, každý záměr jsem já. Jen si na  mou činnost v MLM dokáže hodně lidí sáhnout, je hmatatelná, viditelná a pro rozum existuje. Práce s energiemi je pro mnoho lidí pravý opak. Něco nehmatného, nedotknutelného, nedostižného. Jenomže to tak není. Když pochopíte, jak se energie chovají, jak vy se v nich chováte, potom je úplně jedno do čeho dáváte svou energii, svou pozornost.

Ano, rozhodla jsem se mít kolem sebe lidi, kteří milují svobodu jako já a chtějí být úspěšní.

Miluji, když má odezvu vaše aktivita. Miluji, když se daří váš záměr. Miluji úspěch, ne pro klepání si na rameno, ale pro posun – posun v uvědomnění, že i tohle jsme já, i tohle jsme zvládla a pro pochopení, že člověk se učí nové pořád. To mě baví, těší a naplňuje radostí z každého nového dne a z každého nového použití tak příjemných věcí, které mnou zvolená kosmetika nabízí.

Když lidé, kteří se přidávají snad poprvé v životě zažívají úspěch v aktivitě MLM, potom je moje radost neskonalá, získala jsem totiž mnohem víc, než jen svůj úspěch, ale získala jsem důvod jít dál a dál objevovat nové možnosti, jak motivovat právě ty, kteří chtějí a už potřebují důkaz své jedinečnosti a znovuobjevují radost ze života, ocenění za své úsilí a radost z dosaženého.

I v MLM využívám plně metodu JIH® 

Jak bych jí nemohla použít? Vždyť ona je ta, která obnovuje u nás všech radost, vždyť díky ní dokážu sundat z lidí kolem sebe strach z neúspěchu a dokážu jim dát víru v sebe a v úspěch jejich života. Je to moje tajná zbraň, tak tajná, že o ní mluvím zcela veřejně a bavím se tím :o))

Mějte krásný den, vždyť život je jeden velký Multilevel…..