Letos to mám vyřešené

Letošní Vánoční čas mám vyřešený.christmas-15651_1920

Každý rok jsem si lámala hlavu, co najdou mí milovaní pod vánočním stromečkem. Procházela jsem vždy bezradně po nákupních centrech, hledala nějaké zajímavé dárečky a doufala, že můj výběr bude mít úspěch.

Letošní rok jsem si zajistila ty nejluxusnější vánoční dárky, které jsem si dokázala představit. Mám z čeho vybírat, protože jsem se dostala k TianDe, firmě, která má velký výběr produktů pro každou věkovou skupinu a podporuje lepší pocit těla, krásy i duše.

Moje zkušenost je to nejlepší vodítko pro nalezení toho nejlepšího pro mé blízké

Já sama měsíce využívám skvosty pro můj odpočinek, miluji svěžest, kterou mi dávají přírodní soli, mýdla, krémy a masky. Relax, který si díky TianDe dopřávám ve své vaně je pro jiné možná nepředstavitelný. Díky Eco koulím si připravím lázeňskou vodu, přisypu sůl s přísadou, která mi zrovna přijde na mysl a potom si při svíčkách užívám klidného odpočinku. Když už v přítmí svíček relaxuji, využiji klidu a na obličej si přiložím masku. V TianDe je velký výběr obličejových masek, jemné látkové, nebo silikonové, slupovací i jednorázové. Vždy si vybírám podle pocitu a nálady.

Aby tělo nebolelo

Pro svou maminku letos zvolím balíček plný úlevy. Znám její zdravotní stav a tak vím, že jí fytonáplasti, vyrobené podle starých čínských receptůr novou technologií, určitě přinesou úlevu. Já sama je používám při bolesti zad, kloubů, bolesti hlavy i nachlazení. Přibalím Slaviton a Orthophyt, gely s neuvěřitelnou úlevnou schopností, které jí pomohou se cítit při pohybu jistější a uvolněnější. Ještě přidám krém na ruce, tělové mléko a šampón na vlasy pro jejich posílení. Vše je plné bylin a postavené na přírodní bázi.

Pro mé dcery to nejlepší

I dárky pro mé dcery mám už vybrané. Všechny tři mají své partnery, proto není nad čím uvažovat. Jako rodinný dárek jim určitě udělají radost Eco koule na praní bez potřeby používat prášek na praní a aviváž. Sama je používám již déle jak půl roku a jsem hodně spokojená. Přidám ještě přípravek na mytí nádobí a mám jistotu, že se jejich domácnostem hodně uleví od chemických přípravků.

Každá z nich najde pod stromečkem kosmetiku pro péči o svou pleť. Vím, že jedna má problém s akné, proto v balíčku bude celá řada právě pro její krásný pocit z čisté a zdravé pleti. Druhá už má vyzkoušenou „Ovečkovou řadu“ a ta třetí získá ucelenou řadu Snake Factor. Připravím také balíčky pro jejich partnery, protože i oni mají možnost vypadat skvěle. Připravuji pro každého z nich sadu šampónu a s maskou, řadu na holení.

Vnučky se chtějí také hýčkat

Pod stromeček patří hračky, každá z vnuček najde krásného plyšového mědvídka s vůní levandule, který svou vůní navodí ty nejkrásnější sny a klidný spánek. K němu přidám i skvělý kartáček a pastu na zuby, aby se i ony mohly hýčkat.

Vím, že každý z nás používá kosmetiku, ale také vím, jak je důležité používat kosmetiku plnou zdraví, účinnou a pečující. Miluji účinnost, kterou objevuji při každém použití kosmetiky TianDe, proto mám už nyní jasno, jaké dárky připravím pro letošní vánoční čas.