Na co se zaměříš, to máš

Na co se zaměříš, to máš!

To je moje nejhlubší pravda. Jasné, že víme, že je potřeba myslet pozitivně, jasné, že negativní myšlenky v práci i v osobním životě nepřináší nic dobrého.

Roky pracuji na sobě a roky měním své vnímání a své vidění toho, co je a není možné a vím, že si nesmím stát v cestě svými vlastními pochybnostmi. V osobním životě, v pracovním i v řešení všech situací nemám problém najít to nejlepší řešení, neřeším, jestli se mi chce, nebo nechce a jen to dělám. Svá rozhodnutí beru jako jediný svůj směr a nehodlám ho zpochybňovat myšlenkami o tom, jestli to zvládnu, nebo ne.

Je jedna má oblast, kterou jsem odsouvala

Tou oblastí je moje váha. Kdysi mi zkolabovala štítná žláza a podávanými léky se moje tělo obalilo vrstvou tuku, která se postupně navyšovala, i když jsem se snažila různými dietami najít cestu zpět ke své štíhlosti. Připadala jsem si jako „sumo“, všechny moje pokusy vždy ztroskotaly na totálním neúspěchu.

Vzala jsem to tedy z druhé strany

„Zbavte se svých kil láskou k sobě“ byl slogan, který jsem mnohokrát někde slyšela a četla. Pracovala jsem na sobě, ale také jsem chápala, že potřebuji svou mysl zbavit všech těch dogmat o tom, co pomáhá a co ne, co je škodlivé, zakázané, zaručeně nevhodné. Zbavovala jsem se všech omezení o tom, jaká je dobrá mouka, jak škodlivý je cukr…. Učila jsem se neřešit navykle to, co jím, řídila jsem se pocity a radostí z toho, že jím.

Zdánlivé zklamání byla pro mne výhra

Uvolňovala jsem se v tom, jaké jsou informace o jídle v nabídce diet, přestala jsem to řešit a peskovat se za to, že jsem snědla to, co je nevhodné. Učila jsem se nevnímat se očima hrocha, rozkydnuté ženské, odulé baby, ženské po padesátce. Cítila jsem, že jdu správně, že přijde čas, kdy i moje cesta ke štíhlosti bude v lehkosti.

Našla jsem si byznys, ve kterém v lehkosti pracuji

Vedu lidi k prosperitě v jejich práci. Často jsem slýchávala, že to nejde, je to moc složité, určitě to nebude fungovat. Rozhodla jsem se, že principy, které předávám, uplatním v byznysu, ve kterém já sama nemám zkušenost a tím už nebude pro pochybnosti prostor. Toto mé rozhodnutí jsem udělala v před osmi měsíci a důkazy o prosperitě daných principů jsou nevyvratitelné. Jsem v rozjetém vlaku a ten jeden dál a dál.

Přišel čas na další krok

Principy, které učím a předávám nyní aplikuji v té poslední oblasti, ve které je to u mne nutné. Tou oblastí je moje vlastní tělo. Jsme zdravá, ale mám nadváhu. Dala jsem si záměr a našla cestu, ve které nepotřebuji tápat a odhadovat, co asi, ale zvolila jsem podporu lékařské vědy. Žádná nahodilost, ale testy krve, metabolismu, genetiky. Udělala jsem rozhodnutí a opět neřeším, jestli se mi chce, nebo ne. Jen to dělám. Je potřeba pravidelně jíst? OK! Je potřeba pro úspěch mít pohyb? OK! Je to stejné jako v byznysu, stejné při Vědomém tvoření vlastní reality, stejné i v plnění si svých snů. Je to pořád stejná cesta.

Zvolila jsem luxusní pomoc

Zapomeňte na luxus, že to za mne někdo udělá. Je to o něčem jiném. Dala jsem záměr, zvolila směr a cíl a nyní využívám toho, co mi život přinesl v té nejluxusnější podobě. Vím, že moje tělo si neumí poradit s cukry? Dobře, nebudu mu to dělat! Přece nebudu hmotnit to, co mi nevyhovuje! To je moje strategie celého života. Funguje to skvěle, funguje to i v této oblasti. Co je naprostý luxus pro mé tělo i v oblasti péče? No přece TianDe! Mám k dispozici skvělou podporu v podobě mycích gelů proti celulitidě, krému, soli, masek s chilli papričkami, masky na podporu obnovy pokožky partií, které má nadváha zasáhla nejvíc. Pečuji o sebe zevnitř i zvenku. Naprostá dokonalost.

Na svou proměnu mám celý jeden rok

Dokonce mám svou cestu zpečetěnou smlouvou o ročním hubnoucím plánu. Jak se v tom cítím já? Naprosto svobodně, lehce a přirozeně. Už dnes vím, že jsem svou cestu za lehčím tělem zvládla, protože nebojuji, ale jen konám. Nestojím si v cestě pochybnostmi, ani pocity marnosti a blé stavem. Vždyť to přece JEN dělám.

Přeji vám svobodu ve vašich rozhodnutích a radost z dosažených výsledků. Moje cesta není jen mojí, ráda vám předám své zkušenosti, s nadšením se s vámi podělím o to, co já sama využívám na své cestě 🙂

 

Jarka Matušková

Perlová ředitelka TianDe ČR

Tel 774 420 251