Nabízím úspěch – přidejte se!

Jsem úspěšná, protože vím, jak  na to!medal-390549_1920

Měla jsem mnohokrát možnost pracovat formou práce z domova, mnohokrát jsem byla zaregistrována do firmy, kde byla možnost podnikat. Nikdy jsem této možnosti nevyužila, nevěřila jsem si, že bych toho byla schopná.

Oslavila jsem 50-té narozeniny s myšlenkou na „rebelský rok“

Chtěla jsem začít žít svůj život jinak, než do té mé padesátky. Nikdy jsem se nenudila, ale chtěla jsem zažít nové situace, zkusit nové věci a poznat něco, co mne donutí jít životem jinak. Pravda je, že jsem si představovala své „rebelství“ jinak, třeba skokem z padáku ( brrrrr), výšlap na vysokou horu ( nevím, jestli by mi mé netrénované tělo poděkovalo), nebo třeba návštěvu muzea voskových figurín. Můj rebelský rok začal několik měsíců před tímto přáním, jen jsem nevěděla, že to je „TO ONO“.

Začalo to mým rozhodnutím dokázat účinnost metody JIH® v pracovní oblasti

Vytvořila jsem projekt, ve kterém člověku odtajňuji jeho vlohy a nadání a vedu ho k rozhodnutí se postavit ke svým talentům čelem a využít je pro svou prosperitu a hojnost. Vím, jak je kdo dobrý a v čem má svůj potenciál. Jenomže, lidé často mají pocit, že to je hrozně moc těžké, bojí se změn a také očekávají, že se to nějak stane bez nich, že to za ně někdo udělá. Často jsem stála proti pocitu, že se mi to  mluví, že už to mám „zmáklé“, že nevím o čem život je.

Jsem přesvědčená, že je možné, aby KAŽDÝ, kdo se rozhodne vzít svou zodpovědnost za svůj život do svých rukou MUSÍ BÝT ÚSPĚŠNÝ! Hledala jsem možnost k získání nových lidí pro metodu JIH® tím, že jí využiji v oblasti, ve které jsem nikdy aktivně nepracovala, ale která mi umožňuje pracovat i z domova, má svá pravidla a já se budu muset naučit všechny náležitosti.

Konzultovala jsem své rozhodnutí s hlavními lídry různých MLM společností

Hledala jsem možnosti, které mi nabízí práce z domova formou MLM. Proč? Protože je to o samostatnosti, o práci, kterou můžete dělat z domova a ve které je to jen o mě samotné. Hledala jsem firmu, která mi dá zázemí, ale také možnost veřejně mluvit o jakou firmu se jedná. Potřebovala jsem využívat on-line svět, ale také jsem chtěla firmu, která oceňuje své lidi a dává jim pocítit jejich hodnotu. V neposlední řadě také skvělé zboží každodenní spotřeby a jedinečnost nabízeného.

O TianDe jsem nechtěla ani slyšet!

Než jsem kývla na práci v TianDe, musela mne potkat v pěti verzích, teprve po šesté jsem kývla a začala pracovat. Nebyla jsem nijak zdatná v kosmetice, moje péče o sebe se omezovala na krémy od Dermacolu, v podstatě to byl úprk koupelnou. Začala jsem objevovat kosmetiku, ale hlavně všechny produkty určené k podpoře zdraví, což je přesně to, co je i součástí metody JIH®

Během 6-ti měsíců posun o deset pozicgraph-163509_1280

Začínala jsem na nulové pozici, jako každý, kdo vstoupí do TianDe. Nakoupila jsem si produkty, začala je používat a žasla nad jejich účinností. Pracovala jsem každý den, stejně tak, jako každý, kdo pracuje pro svou firmu. Učila jsem se zákonitosti ve firmě, školila jsem se a pečovala o lidi, kteří se přidávali k mé cestě.

Za šest měsíců jsem prošla až do jedenácté pozice a nyní jsem na postu Zlatá ředitelka TianDe ČR, v mém týmu najdete skvělé úspěchy a tvůrčí potenciál. Pečuji o tým, zajišťuji informace a pomáhám ostatním k úspěchu. Díky znalostem a praktikování metody JIH® probouzím v lidech chuť ke spolupráci a pomáhám jim vidět jejich hodnotu a radost v budování hojnosti.

Neuznávám konkurenci, úspěch je postaven na spolupráci

Jsem důkazem, že i jednoduchost přináší své ovoce. Krok za krokem vedu svůj tým, kterému dávám podporu a také potřebné informace. Nikoho nenutím, ukazuji mu jeho hodnotu, ale dávám jasná pravidla úspěchu.

V mém týmu je podpora a úspěch

Tým se stabilizuje, rozrůstá a tak mi vzniká prostor pro péči o nové lidi, kteří chtějí zažít úspěch a chtějí poznat svůj „rebelský“ rok. Můj rok takový je, jsem oceňována za svou práci a je to opravdu nádherný pocit. Stojím na prahu další úrovně, bude mi ctí vás provázet vaší „rebelskou“ cestou vašeho života jako Perlová ředitelka TianDe ČR, od které jsem jen nepatrný krůček. Možná se vám zdá, že lpím na hodnosti, já jen miluji otevírání nových dveří, jsem zvědavá, co se za nimi skrývá. Věřte, že mnohem krásnější věci, než jsem si kdy já sama dokázala představit.businesswoman-1765651_1920

Přijímám nové lidi do svého týmu, chci se vám věnovat, teď mám na vás čas. Jen několik lidí má možnost využít můj potenciál pro svůj úspěch, proto neodkládejte své rozhodnutí! Co pro cestu se mnou máte udělat? Napište mi mail, to pro začátek stačí :o)

 

fotky Jarka

Jarka Matušková

Zlatá ředitelka TianDe ČR

matuskova@centrum-obnovy.cz