Proč kombinace MLM a osobního rozvoje

Zjišťuji víc a víc, jak moc ho miluji!                                                                                                                   

Koho? No přece Multilevel marketing!

Tak teď si možná klepete na čelo a říkáte se, že je na světě zase o jednu zmagořenou ženskou víc. Věřte, sama bych nevěřila tomu, že já, ta která byla přesvědčená o tom, že MLM nikdy dělat nebude, nakonec bude právě tento systém milovat.

Je to tak, a mám k tomu hodně důvodů.

Bylo mi v životě hodně zle, tak zle, že jsem tu už nechtěla být!

Když jsem přemýšlela o tom, že už nechci podstupovat to, co žiji, a vážně jsem to chtěla ukončit, přišla informace od známé, že NĚCO existuje. Ano, přesně tak. Tak „konkrétní“ informace, která spustila můj proces hledání. Hmm, na hledání, na to jsem expert. Přečetla jsme stohy knih, hledala všude. Nevěděla jsem „CO“, ale nutně jsem to potřebovala. Tak nutně, jako potřebujete pít, když máte velkou žízeň. Nic mě nedokázalo zastavit v mém hledání.

Postupně jsem se narovnala, začala život dávat dohromady, našla jsem cestu k sobě. Jak to tak bývá, přicházeli ostatní pro mou inspiraci, ale také pro jejich vlastní hledání. Za ty roky jsem pomohla hodně lidem, mou cestu jsem propojila s mou kamarádkou a skvělou ženou Haničkou Mokrou, následně s Irenkou Brejchovou a vznikla metoda J.I.H®                                                                                                                           

Postavila jsem několik projektů pro osobní cestu lidí, kteří  přicházeli pro pochopení.

Naučila jsem se mnoha dovednostem v online světě, vždyť je to dnes nejrozšířenější nástroj pro nalézání čehokoliv. Chtěla jsem více lidem představit projekty, najít nové lidi a tak jsem se rozhodla pro MLM systém – pro mne zdroj nových kontaktů. Při hledání té správné firmy jsem preferovala skvělé produkty a možnost využívat online svět pro komunikaci a oslovování lidí.

Už to budou dva roky od mého vstupu do tianDe

Prošla jsem si strmým růstem, ale také rokem, kdy tým „stál“ na místě. Musela jsem si nalít čistého vína a přemýšlet o tom, kde stojím proti úspěchu a kde se spoléhám na to, že úspěch přijde sám od sebe. Věřte, nebyly to ty nejkrásnější chvilky, ale došlo mi, jak moc jsme pracovala nahodile na úspěchu týmu a kde jsem měla pocit, že to jde „samo“.

Proč tedy miluji MLM?

Protože neznám spravedlivější cestu, kdy žijete přesně to, co sami vytváříte. Bojíte se změn? Váš tým se bude chovat stejně! Nemáte rádi komunikaci s nováčky? Váš tým to nebude mít rád také! Odkládáte své úkoly a záměry? Nevěříte si? Bojíte se o svou pozici? Přesně tak se bude chovat váš tým – on vás totiž duplikuje. Nejenom viditelně, ale hlavně v energetickém systému to prostě nejde jinak. Jinými slovy, to, co vysíláte se vám vrací!

On mne totiž multilevel, ta mrcha mrchatá, neustále nutí na sobě pracovat! Nedává mi jinou možnost, mám totiž zodpovědnost za celý můj tým. Už to dávno není jen o mé osobě, ale o lidech, kteří mi věří. Proto hledám další a další možnosti a když fungují, putují jako podpora do celého týmu. Jak skvěle je vymyšlen koncept duplikace! V energiích to funguje naprosto dokonale a bez chyby. Když víte, jak funguje zákon přitažlivosti,  potom uděláte cokoliv pro pomoc druhým, protože víte, že oni zase pomohou vám. Vše je postaveno na vzájemnosti a loajálnosti, na čistých postojích a potřebě naučit se dovednosti, které jste dosud neměli možnost, nebo chuť se naučit.

Je ještě jeden důvod, který velmi oceňuji na MLM

Ten důvod je prostý a naprosto skvělý. Je to motivace a duplikace. Nemusím nic vymýšlet, vše je vymyšleno, postaveno tak, aby byla motivace a chuť pracovat. Je to cesta, kdy opravdu můžete pracovat odkudkoliv – online svět to umožňuje, ale také máte jednu obrovskou rodinu, která je vaším parťákem. A to chceme zažívat téměř všichni.